Home > ویزای‌دانشجویی
Viewed 42 times 5 Answers
0

دیگه هم بپرسم در مورد تای پسر من پدرش فوت کرده من هم یک تومور مغزی عمل کردم سال ۹۲ الان،سالمم ولی شنواییم رو تا ۷۵٪از دست داده ام ایا پسر من این موضوع رو مطرح بکنه که مثلا فعلا مادرم جوان هست و مشغول کار هست ولی چون حتما در میان سالی به همراهی من نیاز داره من باید برگردم بیماری زمین گیر کننده ای نیست ولی حوب نمیدونم عکس العمل افیسر ها در مقابل بیماری چطور هست کلا میگن بمون خونه پیش مامانت یا میگن باشه بیا ولی،زود برگرد چون باید برم مدارک رو یگیرم از بیمارستان و ترجمه کنم

2021-09-10 13:28:00 Canada ویزای‌دانشجویی #کار
5 Reply

درود امیدوارم سلامت باشید اسم تومور مغزی رو نبرید چون ممکنه بگند مادرتون بهت نیاز داره چرا تنهاش میزارید میتونه بگیه مادرم توانایی کار های خودش داره احتیاجی به من نداره و خوشحال میشه من درس بخونم ولی چند سال دیگه سنش بالا میره و به کمک من نیاز پیدا میکنه مخصوصا پدرم فوت کرده دوست دارم ایران برگردم به مادرم کمک کنم همچین چیزهایی بنویسه

2021-09-10 15:01:00

مننونم،بانو شهناز . حتما . حالا،بالاخره برا کالج اپلای کنیم یا،دانشگاه،??

2021-09-10 15:15:00

پسرتون ۱۹ ساله هست، دیپلمشونم مرتبط هست با اشپزی... شانس ویزا شدن برای کالج رو دارن، نمره زبان هم خوب باشه که پذیرش کاندیشنال نشن عالیه شانس اونایی کم هست برای کالج که سنشون بالاست بعد با مدرک ارشد مثلا مهندسی ژنتیک میخواد بیاد کالج

2021-09-10 15:19:00

ایلتسش که،۶‌۵ اورال اکادمیکه . برا همین میگم برا دانشگاه اقدام کنیم . ممنونم که بهم روحیه میدین

2021-09-10 15:27:00

برای هر دو شانس‌شون خوبه استادی پلن خوب بنویسه کالج هم میتونه راحت ویزا بشه.

2021-09-10 15:31:00

QAmon

Similar Question:

#کار